Financování

Finanční leasing

Finanční leasing dnes patří k nejpopulárnějším metodám financování nákupu automobilů. Stejně jako u úvěru platíte splátky, nicméně vůz zůstává až do odkupu ve vlastnictví pronajímající společnosti.

Nákup vozu na úvěr

Další možností je nákup na úvěr. Zatímco u leasingu Vám většinou postačí jen osobní doklady, pro získání úvěru je nutné prokázat výši příjmu. Pro získání úvěru je většinou ještě nutné se něčím (nejlépe nemovitostí) za úvěr zaručit.

Nákup vozu s využitím protiúčtu

Financování nákupu vozu protiúčtem znamená, že v autobazaru Automax ponecháte svůj starý vůz jako protihodnotu a vyberete si vůz nový. Jde o dobrou volbu v případě, že obměňujete vozový park a vozy zároveň prodáváte i nakupujete.

Zástava

Poslední možností financování nákupu vozu je u nás v Automax forma zástavy, kdy od nás na svůj zastavený vůz získáte finanční protihodnotu, zároveň ale máte možnost do stanoveného data vůz vykoupit zpět.

Pronájem

Pokud nemáte rádi riziko a hledáte výhodnou cestu, rádi Vám nákladní vůz také pronajmeme. Pronájem je ale možné uskutečnit pouze v případě, pokud bude nájemní doba dlouhá alespoň 6 měsíců.

K používání a měření webu využíváme cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace